Будуєм власний будинок

Будуєм власний будинок. Які технології будівництва використовувати?

Свій власний будинок – це престижно, зручно, вільно! Це маленький світ, в якому відчуваєш себе затишно, комфортно, безпечно. Заміський приватний будинок має масу переваг перед елітними апартаментами в «бетонних джунглях». Це свіже повітря, усамітнення з природою, абсолютна свобода, якою насолоджуєшся кожний день. Завжди хочеться побудувати будинок так, щоб ні про що потім не шкодувати: не перечіплятися на крутих сходах, не мерзнути взимку у спробі заощадити тепло, не мучитися із незручним плануванням. Для реалізації усіх цих ідей необхідно використовувати перевірені часом технології будівництва і матеріали, які довели свою актуальність і спроможність.

Будинок своєї мрії можна побудувати з цегли, моноліту, газоблоку, а також використовувати каркасне та панельне житлове будівництво.

 

Будуєм власний будинок

 

Переваги будівництва будинку з цегли:

  • висока міцність та надійність конструкції
  • відмінний рівень звукоізоляції
  • простота в процесі проведення оздоблювальних робіт
  • можливість створювати складні архітектурні форми

Переваги монолітного житлового будівництва:

  • підвищена міцність та стійкість до амплітудних коливань у сейсмічно активних регіонах
  • висока швидкість будівельних робіт
  • збільшення корисної площі завдяки більш тонким стінам
  • можливість створювати складні архітектурні форми

Переваги будівництва будинку з газоблоку:

  • висока швидкість укладання та легкість в обробці
  • відмінні параметри тепло- і звукоізоляції
  • екологічність (мінімальний рівень радіоактивності)
  • пожежна безпека

Переваги каркасного житлового будівництва:

  • абсолютна екологічність
  • мінімальні терміни будівництва
  • доступна вартість
  • високі експлуатаційні характеристики

Переваги будівництва будинків «під ключ»:

  • використання оздоблювальних матеріалів найвищої якості від провідних компаній-виробників
  • індивідуальне проєктування: розробка типових проєктів та супутньої технічної документації з дотриманням європейських стандартів,- адаптація розробок: внесення змін у готові проєкти, які не знижують якість і надійність споруди
  • додаткові послуги: дизайн інтер’єру, адаптація фундаменту, монтаж сучасних систем кондиціонування, вентиляції та опалення, ландшафтний дизайн, встановлення альтернативних джерел енергії

Кожна сучасна людина перш за все цінує час та якість. Цим обумовлена велика популярність будівництва будинків “під ключ”. Головною перевагою такого типу будівництва є те, що після укладання договору з компанією-забудовником, замовник позбавляє себе будь-яких турбот, пов’язаних з процесом будівництва та оформлення усіх необхідних документів, а також реєстрації будинку і його адреси.

Панельне будівництво, як і раніше, користується великим попитом та залишається найдоступнішим житлом.

Будуєм власний будинок

 

Сучасне панельне будівництво використовує сендвіч-панелі – вироби з двох шарів залізобетону та утеплювача між ними. Панельний спосіб зведення будинку – це вид будівництва з використанням великих фабричних панелей, які одночасно є і стінами, і опорними конструкціями. Через простоту та надійність цей метод набув поширення у багатоповерховому будівництві.

Квартира в панельному будинку дешевша, ніж найбюджетніше житло, побудоване за іншими популярними технологіями: монолітно-каркасною або цегляною. Це пов’язане з меншими витратами праці, невеликими обсягами робіт та доступністю матеріалів. Стіни для панельного будинку виготовляються автоматизовано на заводі, а цегляну кладку виконують на місці і вручну. Тому вона й дорожча.

Процес виготовлення панелей на заводах практично виключає нерівності на їх поверхнях. Тому квартира в панельному будинку не вимагає чорнових робіт з вирівнювання стін, підлог, стель. Також не дозволяється різний розмір дверей та вікон, у всіх прорізів стандартні розміри. Завдяки тому, що панелі дають рівномірну і практично непомітну усадку, до облаштування квартири в новобудові можна приступати відразу після її отримання.

Для комфортного життя панельний будинок необхідно утеплити. Якщо утеплення не зроблене забудовником, доведеться самому додатково утеплювати квартиру.

Оскільки бетон добре проводить звук, то рекомендується додатково укласти звукоізоляцію стін, підлоги, стелі і, навіть, звукоізолювати розетки та вимикачі.

 

Будуєм власний будинок

 

Слід зазначити, що перепланування у панельному будинку не завжди можливе, оскільки воно має обмеження щодо знесення стін та перетинок. У багато панельних будинках практично всі стіни опорні, руйнувати їх не можна.

Таким чином, квартира у панельному будинку – звичайне, недороге житло, яке вимагає невеликих вкладень в ремонт, але, при цьому, відрізняється деякими обмеженнями та незручностями. Якщо власник готовий до них заради економії – це найкращий варіант.