Клубний будинок, що це

Клубний будинок, що це і чим відрізняється від багатоповерхівки?

Клубний будинок – новий та надсучасний варіант пропозицій серед новобудов Сокільників. На сам перед, це житлова нерухомість Еліт-класу. Одна з основних переваг подібних житлових комплексів, це будівля з малою кількістю поверхів. Де розташовується невелика кількість квартир. Саме це і викликає перевагу в покупців, які шукають собі нове, комфортне, з меншою кількістю сусідів житло.

Наша стаття створена для того, щоб з’ясувати, що спільного та чим відрізняється клубний будинок від багатоповерхівки?

Зазвичай клубні будинки, будуються за індивідуальними проєктами. Вони мають сучасний зовнішній вигляд, унікальні планування, невелику кількість квартир та поверхів. Квартира в клубному будинку може займати один або навіть два поверху. Висота стелі в таких будинках може сягати від 4 – 5 метрів. При будівництві клубного будинку використовуються найсучасніші та дуже якісні матеріали.

Кожна функція будинку клубного типу, має бути максимально продумана та обов’язково доповнювати одна другу. Вбудовані гаражі мають бути відокремлені, мати проведені комунікації з лічильниками інколи доповнені гостьовим паркінгом.

Квартири в клубних будинках мають системи індивідуального опалення, передбачено підігрів підлоги, вікна комплектуються 5-камерним профілем та 2-камерним енергоощадним склопакетом. Усі будинки утеплюються надсучасними енергоощадними матеріалами.
  

Будинки клубного типу зазвичай придбають люди, які віддають перевагу затишку та приватності. Весь проєкт будинку формується тільки з таким пріоритетом.

Проєкт і локація обов’язково мають підкреслювати та використовувати переваги розташування будинків клубного типу.


При плануванні багатоповерхового будинку, на відміну від будинку клубного типу, має враховуватись зручність для більшої кількості мешканців, за різними інтересами, активністю та віку. Тому до потреб хорошої локації додається ще необхідність врахувати обов’язкову близькість до транспортних розв’язок, до громадського транспорту, а замість гаражів більш доречнім стає підземний і наземний паркінг. Також постане потреба у відпочинкових та дитячих майданчиках.


ЖК на Трускавецькій. Галжитлобуд


При будівництві багатоповерхових будинків, мають враховуватись – близькість до шкіл і дитячих садків, супермаркетів, доступність відвідування парків.

Різниця між багатоповерховими та клубними будинками, відповідно відрізняється ще й в ціні, що пояснюється як собівартістю самого будівництва, так і доступністю інфраструктури.

Вибір квартири дуже персоналізований процес, тому типи будинків проєктуються так, щоб задовольнити всі попити.

Наприклад, хтось хоче придбати квартиру на третьому, п’ятому, а то й на дванадцятому поверсі, одразу стає зрозуміло, що малоповерховий будинок клубного типу для таких покупців не актуальний. І навпаки, для того, хто шукає більше приватності та комфорту з меншою кількістю сусідів – обирає клубний тип житла.