озеро на Садовій

Коли повернуть озеро на Садовій?

Все більше водойм стають недоступними для наших людей. Там, де колись можна було вийти до води, встановлені паркани, або створено інші перешкоди.

Реаліями сьогодення є унеможливлення звичайного відпочинка біля води, вже не кажучи про заборону риболовлі…

Частенько приватні підприємці орендують водойми загального користування та перетворюють їх на власне «водне господарство». Таке трапляється не лише через протиправні дії орендарів, які часто плутають поняття приватної власності з орендарськими зобов’язаннями, але й через те, що більшість людей просто не знає своїх прав на користування водоймами.

У випадку спущеного озера (озеро на Садовій), біля майбутньої школи в Сокільниках по вул.Садова, місцева влада дала назву цьому безчинству так – Покращення екологічного стану водоймища.

На початку липня цього року було оплачено (згідно з актами від 30 червня 2021) наступні роботи:

  • 192 693.32 грн. – КП “Вектор”,
  • 1 618.41 грн. – ФОП Шумський за технічний нагляд.
     


 

– Вчора вранці я була власне на озері. Прийшла пора ґрунтовно з’ясовувати на що саме було витрачено вже понад 2 млн грн, але жодні роботи на даному об’єкті досі не ведуться!? – наголосила Голова ГО “Зручна громада” Уляна Солонюк.

Та власне, всі ми задаємо одні, але доволі прості запитання: – поясніть чому це все стільки коштує?! Якби простому хлопові дали такі гроші, то там би був цілий відпочинковий комплекс с усіма вигодами, а тут таке враження, що нічого взагалі не робилось. Куди йдуть людські гроші?

Так коли ми побачимо це Покращення?