Мешканці Сокільників подали на сільраду до суду

Мешканці Сокільників подали на сільраду до суду (відео)

Біля Львова, у селі Сокільники сільська влада переводить землі індивідуальної забудови під будівництво багатоповерхівок. Мешканці Сокільників звернулися до суду.

Зазначимо, уряд залишив Сокільники окремої громадою, проте відразу почали віддавати землю під багатоквартирні будинки. На одній із ділянок мають звести комплекс на кілька сотень квартир.

Сільська рада перевела цю ділянку під багатоквартирну забудову, а потім видала містобудівні умови. Тож, мешканці вирішили звернутися до суду.

Ми подали другий позов про скасування містобудівних умов та обмежень, а сьогодні додатково ми отримали ухвалу, в якій суд задовільнив нашу вимогу призупинити містобудівні умови та обмеження“, – сказала голова ГО “Зручна громада” Уляна Солонюк.

Після чого, у сільраді заявили, що робили все законно.

Містобудівні умови надавалися коли ще не було судових тяганин. На той час коли воно підписувалося не було нічого заборонено. Я вважаю, що село повинно залишатися селом. Кожна багатоквартирна забудова – це велика нагрузка на сільську раду”, – розповів голова Сокільницької ОТГ Тарас Сулимко.

До майбутнього комплексу 200 квартир каналізаційно-водогінна мережа взагалі не підведена. Та покупців цих квартир вводяту в оману, обіцяючи приєднати їх до міських мереж Львова, – заявив Андрій Садовий. 

Нагадуємо,  суд призупинив скандальне будівництво багатоповерхівок у Сокільниках: перша перемога громади

Додамо, що у Сокільниках у кварталі для учасників АТО дозволили будувати багатоповерхівки.
 

джерело: Діло