скандальна забудова на Успенська

Нова скандальна забудова в Сокільниках по вул. Успенська

Біля міста Львова може з`явитись нова скандальна забудова в Сокільниках, незаконна багатоповерхівка на 94 квартири висотою 15 м при в’їзді на вул. Успенська. Цю ситуацію прокоментувала Голова ГО “Зручна громада” Уляна Солонюк.

На земельній ділянці на першому фото ще навесні цього року небайдужі сокільничани за іронією долі закріпили банер проти багатоповерхівок в Сокільниках.

“Ми всі пам’ятаємо, як наче грім серед ясного неба з’явилось підтвердження про будівництво багатоповерхівок на Кадімі (на щастя, нам разом вдалось недопустити будівництво багатоповерхівок, якими, за словами сільради вони хотіли “ОЖИВИТИ РАЙОН”)” – наголосила Уляна Солонюк

скандальна забудова на Успенська

Далі була історія з неіснуючим дитячим майданчиком на Кадімі, детальний план якого, попри спротив мешканців, порушення законодавства таки затвердили депутати. Саме на сесії 2 червня 2021 р. ми звернули увагу, що для затвердження подано і детальний план території для розташування багатофункційного комплексу з вбудованими житловими приміщеннями в районі Успенської (ділянка, на якій саме розташований наш банер проти багатоповерхівок). Оскільки голова сільради не дав можливості задати уточнюючі запитання на даній сесії, громадськість була позбавлена права отримати інформацію з цього приводу аж до минулого тижня. З боями, скаргами у відповідні інстанції про ненадання відповіді на запит, ми таки отримали завірену копію даного ДПТ.

 

скандальна забудова на Успенська

Те, що ми там побачили, а побачили ми там аналог сумнозвісного СанМарко (готель, який перетворився в багатоповерхівку), здивує всіх.

94 квартири буде збудовано на в’їзді на вул. Успенську під назвою багатофункційний комплекс висотою до 15 м. Замовником ДПТ являється депутат Сокільницької сільської ради Криса Любомир Іванович, який є членом земельної комісії.

скандальна забудова на Успенська

Дана багатоповерхівка буде знаходитись відразу при трасі Львів-Пустомити-Меденичі. І всі ці мешканці будуть кожного дня створювати додаткове навантаження на і так проблемний рух транспорту на даному відрізку дороги.

Ми вже просто навіть не коментуємо того, що згідно генплану Сокільник, дана ділянка позначена як Адміністративні та громадські установи та їх території. На даній ділянці є водойма, яку засипають… називаючи її в детальному плані словом копанка, яка підлягає засипанню.

Цікаво, скільки ще судових позовів потрібно громаді подати проти сільради, щоб Державне бюро розслідувань, Офіс Генерального прокурора, Служба безпеки України, Мінрегіон, Національна поліція України, та всі інші компетентні органи почали відкривати провадження у справі архітекторів, депутатів, місцевих чиновників Сокільницької ср, які творять в Сокільниках що хочуть, будучи впевненими, що їм за це нічого не буде!

Скільки ще судових позовів і скасованих рішень треба, щоб Сокільницька сільська рада почала працювати на благо громади!

P.S. Дуже символічно, що рішення про незаконні багатоповерхівки на Успенській і на Спортивній затверджувалось пакетом 6 лютого 2020 року, коли вся громада під стінами ЛОДА відстоювала право на Сокільницьку ТГ. Як то кажуть, робіть висновки, – наголосила Уляна Солонюк.

#НічогоСвятого #Сокільники #СкандальнаЗабудова #СилаГосподарників

Джерело:  Зручна Громада


Фотозвіт