парк Героям Небесної Сотні в Сокільниках

Парк Небесної сотні з зеленим лабіринтом і скейт-зоною у Сокільниках

У центрі села Сокільники за 6,6 млн грн мали створити парк Небесної сотні, під час облаштування якого було заплановано висадити близько 500 кущів і дерев, серед яких клени, ялівці, туї, самшити, сосни, калини, барбарис тощо. На цій території, також мають зберегти кілька десятків існуючих дерев. На території парку був запланований зелений лабіринт з кущів та дитяча зона з гірками для їзди на скейтборді та велосипеді.

Новий парк мав бути облаштований на території торфовища площею 4,5 га між вул. І.Франка, Г.Сковороди та Д.Галицького, та довкола водойми, яку за словами сільського голови Сокільників Тараса Сулимка, нещодавно очистили від каналізаційних стоків.

«У парку ми будемо робити пішохідні доріжки, лавочки, висадимо дерева та квіти. Хочемо також поставити дитячий майданчик у стилі етно», – розповів сільський голова.

Окрім того, у парку в Сокільниках мав розташуватись лабіринт з кущів та дитяча зона з гірками для їзди на скейтборді та велосипеді.

У межі нового парку входитиме пам’ятник Героям Небесної Сотні, серед загиблих був Сокільчанин Андрій Дигдалович.

Усі роботи з будівництва парку у Сокільниках мали виконуватись львівським ТОВ «Вельт капітал», з яким 1 червня 2018 року Сокільницька міська рада уклала договір на 6 млн 590 тис. грн. Роботи зі створення парку повинні були завершитись до кінця 2018 року. Але, як стверджує Голова ГО “Зручна громада” Уляна Солонюк, в кінці 2020 року ціну було збільшено до 17 млн, але парком так і не почали займатись.

Планували зробити…

Насправді…