голова Сокільницької ОТГ Тарас Сулимко

Голова Сокільницької ОТГ – проти забудови села

Село має бути селом. Я не розумію як, для прикладу, між приватними будинками може виглядати багатоквартирний будинок. Нічого не видно й немає пейзажу

Про це розповів голова Сокільницької ОТГ Тарас Сулимко.

Те, що зараз чимало висотних будинків таки зводять, Сулимко пояснює діями попередників.

У нас в генеральному плані є смуга, де було виділено землю під будівництво багатоквартирних будинків. Я прийшов, і воно вже так було запроєктовано. Хоча на все треба дивитись індивідуально. Завод теж не всюди можна побудувати. Навіть такі заводи, які в нас є: довкола будуть будинки, а поряд – виробництво пластикової упаковки. Школу будуємо на 660 учнів, а позаду – два великі підприємства, які займаються обробкою дерева. Там і фарбують, відповідно, запахи різні. Але неможливо зробити екологічно чистий оазис, якщо довкола стільки шкідливих об’єктів. Просто стараємось це мінімізувати“, – зазначив він.

Сулимко наголошує: він розуміє, що багатоквартирні будинки можуть сприяти розвитку села, але все одно вважає, що вони створюють великі проблеми.

Хочу тут згадати про Львів. Його вже так забудували, що далі нікуди. Для прикладу, проїхав вулицею Шевченка у Львові, там у новобудовах мешкатимуть десятки тисяч людей. Куди те все попідключають? Усі наявні мережі зведені за царя Гороха. Склозавод, маслозавод – усе забудовують“, – пояснив Сулимко.

Джерело:  Еспресо.Захід