Нова скандальна багатоквартирна забудова в Сокільниках, вул.Спортивна

Нова скандальна забудова в Сокільниках не за горами!

По попередній інформації, висвітленій мешканцями села Сокільники, назріває нова ситуація…

Нова скандальна багатоквартирна забудова в Сокільниках, вул.Спортивна не за горами!!!

– Шановні мешканці Сокільників, зокрема вул. Львівська, Шевченка, Нова…, – звернулась до селян Голова ГО “Зручна громада” Уляна Солонюк

– Нещодавно стало відомо, що в результаті затвердження детального плану території 30.12.2020 за заявою секретаря Сокільницької с/р Святого Володимира Михайловича, він та частина власників суміжних земельних ділянок з однаковою датою у лютому 2021 року змінили цільове призначення власних земельних ділянок з сільськогосподарського призначення на БУДІВНИЦТВО І ОБСЛУГОВУВАННЯ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ на вулиці Спортивній в Сокільниках, – повідомила Уляна Солонюк.

– Все було б нічого, якби дане рішення не суперечило генплану, якби ці земельні ділянки не знаходились у шумовій зоні аеропорту і над ними не було злітно-посадкової смуги і безпосередньо інтенсивно не літали літаки.

– Чи хтось з мешканців вулиць знає про майбутнє будівництво?

– Вже вкотре місцева влада пробиває “дно” і з кожним новим протиправним рішенням відчуває свою безкарність і вседозволеність. Виникає риторичне запитання, хто з високопосадовців районного, обласного чи національно рівня дає таку впевненість чиновникам Сокільницької сільської ради в тому, що вони можуть творити далі незаконні дії і не будуть за це покарані згідно чинного законодавства України?! – наголосила Уляна Солонюк.

Мешканці планують звернутися до Державного бюро розслідувань, СБ України у Львівській області, Національну поліцію України, НАБУ, Державну авіаційну службу України, з вимогою вжити усіх необхідних заходів для з’ясування обставин даної справи, кваліфікувати дії усіх причетних до даної справи посадових осіб та притягнути винних до відповідальності.

– Вчора це сталось на Успенській, сьогодні на Спортивній, а завтра це обов’язково станеться біля кожного з нас, якщо мешканці не будуть стояти на сторожі власних законних інтересів, – вважає Уляна Солонюк.

Нижче подано фото і відео докази у даній справі. На одному із фото показано вже готовий проект багатоквартирних будинків на даній ділянці.

Джерело