Чергове скандальне рішення на сесії Сокільницької сільради

Чергове скандальне рішення на сесії Сокільницької сільради

За останніми данними, висвітленими мешканцями села Сокільники, назріває нова скандальна ситуація.

Нарешті на сайті Сокільницької сільської ради з’явились рішення сесії від 2.06.2021, а саме “Про затвердження детальних планів території“.

Шановні мешканці Сокільників, – звернулась до селян Голова ГО “Зручна громада” Уляна Солонюк

Те, що не була врахована думка мешканців на громадських обговореннях зовсім не дивує. Те, що за основу при розробленні детальних планів території подавався неіснуючий генплан будуть нести правову відповідальність причетні до цього особи будьте впевнені! Всі рішення, до яких були вагомі зауваження у громади будуть скасовуватись в судовому порядку, як ми і попереджали неодноразово, – наголосила пані Уляна.

Особливо звертаюсь до депутата мого виборчого округу пана Миколи Денисика: – Після сесії Ви підійшли до мене зі словами, що Вас образили мої слова як депутата, коли я сказала, що депутати поняття не мають за що голосують на сесіях. Ви переконували, що ознайомлені з кожним проєктом рішення. Також Ви мене запевнили, що питання детального плану щодо дитячого майданчика на Кадімі не вносилось в порядок денний. Я перепитувала, оскільки голова Тарас Сулимко моє прохання зачитати перелік ДПТ, які включені для затвердження знову пакетом, проігнорував. Отож, час розставив все на свої місця і показав хто є хто, пані та панове!

І що в результаті ми бачимо?! Зокрема, П.14 рішення Про затвердження детального плану по Кадіму. У мене до тих депутатів, які голосують за всі ці шкідливі для громади рішення лише одне висловлювання: ЯК ВАМ НЕ СОРОМНО?! – наголошує Уляна Солонюк.

P.S.

Нові судові процеси, так нові судові процеси. І так буде продовжуватись доти, доки голова, секретар і депутати не згадають хто їх обрав і чиї інтереси в раді вони повинні представляти та захищати, а не обслуговувати приватні інтереси окремих осіб, – вважає Уляна Солонюк.

Нижче подано фото і відео докази з так званих громадських обговорень:

 

 

 

Джерело