Молоді покупці новобудов

Молоді покупці новобудов

Попит на нерухомість залишається високим. Але слід зазначити, що покупці значно помолодшали, їх доходи зросли і уподобання змінилися. Основним поштовхом для придбання свого власного житла є створення сім”ї або відмова від оренди, вартість якої постійно зростає.

Молоді покупці новобудов найчастіше орієнтуються на квартири невеликої, але комфортної площі від 30 до 40 кв.м. Абсолютно несподівано, але у молоді особливою популярністю користуються так звані студії.

Важливо, що молоді покупці, переважно, розглядають пропозиції з повним облаштуванням, більшість з яких хотіла б придбати квартиру відразу з меблями і вбудованою технікою. Значна частина охоче використовувала б у квартирі елементи «розумного будинку», найважливішим з яких є контроль доступу (захист від потрапляння в приміщення). Абсолютна більшість молодих покупців хоче придбати квартиру з балконом або лоджією, ідеальним місцем розташування яких вони вважають кухню або вітальню, деякі хочуть мати вихід на балкон зі спальні.

Особливу увагу представники молодшого покоління приділяють безпеці, наприклад, відеоспостереженню. Нарешті, у багатьох молодих покупців вже є власний автомобіль, паркувати який вони планують у будинку, деякі готові купувати паркувальне місце. Тому для них дуже важлива наявність упорядкованого паркування на території житлового комплексу.

До інших переваг слід віднести наявність у проєкті дитячих ігрових і спортивних майданчиків, зручних пішохідних доріжок. Важливу роль, як і раніше, виграє місце розташування будинку, інфраструктура всього житлового комплексу.

І наостанок, зазначимо, що молоді покупці стали більш недовірливими. Вони все частіше приходять у відділи продажів з юристами, які уважно вивчають договори купівлі-продажу і всю супровідну документацію проєкту новобудови, а також репутацію забудовника.

 

Молоді покупці новобудов