Скандальна забудова в Сокільниках

Суд призупинив скандальне будівництво в урочищі Кадім в Сокільниках

Львівський окружний адміністративний суд ухвалив призупинити скандальне будівництво та дію містобудівних умов щодо забудови в урочищі Кадім, проти цього протестували активісти ОТГ. Рішення суду – заборонити сільській раді та ТОВ Перспектива Девелопмент (дочірня організація корпорації Карпатбуд) будь-які дії щодо цих містобудівних умов.

З офіційним текстом ухвали суду можна ознайомитися в ЄДРСР.

забудови в урочищі Кадім

Це вже друге судове рішення стосовно цієї скандальної забудови. Майже місяць тому суд зобов’язав зупинити дію рішення тієї ж ради Сокільницької ОТГ про переведення земельної ділянки 2 га в с. Сокільники із садибної в багатоквартирну забудову. Суд вбачав у таких діях численні порушення, а ще побачив суперечності із генпланом села. Відтак Львівський окружний адміністративний суд виніс ухвалу, якою зупинив дію рішення Сокільницької сільської ради, яким у лютому 2021 року було погоджено зміни до детального плану в урочищі Кадім для будівництва багатоповерхівок (забудовник є одною з організацій корпорації Карпатбуд) на земельній ділянці площею 2 гектари. А Пустомитівський райвідділ виконавчої служби 6 травня відкрив з цього приводу виконавче провадження.

Нагадаємо, згідно із генпланом села, у кварталі в урочищі Кадім виділено ділянки для ветеранів АТО/ООС, вони позначено як «резервні території садибної забудови». Тобто тут можна будувати лише приватні будинки або котеджі. Наміри забудовників – однієї з організацій корпорації Карпатбуд, які, очевидно, знайшли порозуміння з місцевою владою, спорудити на цій території дві багатоповерхівки на 13 під’їздів та 200 квартир, викликали невдоволення у громади.

Мешканці Сокільників побоюються, що якщо легітимізують будівництво цих двох багатоповерхівок у селі, то це призведе до ланцюгової реакції забудов по цілому кварталу. Як тільки з’являються перші дві забудови, зупините це буде не можливо, можна буде будувати далі багатоповерхові будинки. Люди обурені тим, що громадські слухання з цього приводу було проведено тихцем. А обізнаність депутатів, які голосували за це рішення, щодо багатоповерхової забудови була мінімальною, дехто навіть згодом відкликав свої голоси.

джерело: Leopolis News